• PRZEDSZKOLE NA MEDAL

  Drodzy Rodzice!
  Dziennik Zachodni organizuje plebiscyt „Przedszkole na medal”, którego celem jest wskazanie najlepszej placówki oświatowej oraz nauczycieli w mieście, powiecie, województwie. Osobno w miastach oraz we wszystkich powiatach naszego województwa zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku 2018. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice przedszkolaków. Już sama nominacja i udział w akcji będzie dla przedszkoli okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej i promocji. Prezentacje przedszkoli będą się ukazywać w drukowanym wydaniu gazet, w internecie oraz na Facebooku. Nasze przedszkole zostało zgłoszone do udziału w w/w plebiscycie, za co z góry serdecznie dziękujemy 
  W dokonaniu właściwego wyboru najlepiej mogą pomóc rodzice dzieci, które już chodzą do przedszkoli w naszym regionie. To właśnie oni, głosując w wielkim plebiscycie prowadzonym przez „Dziennik Zachodni”, wskażą najlepsze przedszkola i nauczycielki. Plebiscyt będzie prowadzony w następujący sposób:
  a. Zgłaszanie kandydatów będzie trwać w okresie od 21 marca 2018 r. od godziny 24:00 do 20 kwietnia 2018 r. do godz. 15:00
  b. Głosowanie w plebiscycie będzie trwać w okresie od 13 kwietnia 2018. od godziny 00:00 do 18 maja 2018 r. do godz. 22:00
  Jeśli Państwo chcą wyróżnić i tym samym docenić pracę wybranego nauczyciela w naszym przedszkolu można dokonać zgłoszenia drogą elektroniczną na formularzu dostępnym na stronie internetowej www.dziennikzachodni.pl/przedszkole

Comments are closed.
Rozmiar czcionki
Kolor