• OTWARCIE PRZEDSZKOLA

DRODZY RODZICE! PILNY KOMUNIKAT!

W związku z wytycznymi MEN-u z dnia 29.04.br dotyczącymi otwarcia przedszkoli, Dyrektor Przedszkola nr 19 w Chorzowie zwraca się z prośbą o zgłaszanie konieczności przyprowadzenia dziecka do przedszkola.
    Decyzja ta jest uzależniona od wykonywanej pracy zawodowej, pierwszeństwo mają:
    – pracownicy ochrony zdrowia
    – służby mundurowe
    – pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19;
    nie mogących pogodzić pracy z opieką nad dzieckiem w domu.
    Pomimo zachowania odpowiednich procedur higienicznych, środków ostrożności należy być świadomym, iż pobyt dziecka w przedszkolu stanowi zagrożenie zarażenia się koronawirusem.
    W związku z diagnozowaniem Waszych potrzeb prosimy o informację zwrotną z podaniem wykonywanego zawodu przez oboje rodziców wyłącznie drogą e-mailową do wychowawców grup.
    Prosimy sprawę potraktować jako pilną i udzielić odpowiedzi do 4 maja do godz.12.00
    Z poważeniem-

Dyrektor P19- K.Wiszkowska