• WAKACYJNY DYŻUR

DRODZY RODZICE!
    Kolejna prośba i zmiany w dyżurach wakacyjnych ! PILNE !

Mając na uwadze obecną sytuację, tj. ogłoszenie pandemii i wynikający z tego faktu reżim sanitarny, ustalono, że wszystkie chorzowskie placówki przedszkolne będą w okresie letniej przerwy funkcjonowały jeden miesiąc tylko dla swoich wychowanków. W związku z tym przestają obowiązywać dotychczasowe ustalenia. Nie będzie możliwości zgłoszenia i pobytu dzieci w innych palcówkach poza macierzystą. Nasze przedszkole będzie czynne w miesiącu sierpniu.
    Przypominam, że decyzja ta jest uzależniona od wykonywanej przez Panią/Pana pracy zawodowej, pierwszeństwo mają:
     pracownicy ochrony zdrowia,
     służby mundurowe,
     pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
    Pomimo zachowania odpowiednich procedur higienicznych, środków ostrożności należy być świadomym, iż pobyt dziecka w przedszkolu stanowi zagrożenie zarażenia się koronawirusem.

Proszę sprawę potraktować jako bardzo pilną i jak najszybciej udzielić odpowiedzi wychowawcom do 28 maja br. do godz. 10.00.

Prowadzone obecnie działania mają na celu dokonanie wstępnego rozeznania w sprawie potrzeb rodziców w zakresie pobytu dziecka w przedszkolu w wakacje. Po otrzymaniu informacji zwrotnych zostaną podjęte ostateczne decyzje, o których Państwa poinformujemy.

Z poważeniem
    Dyrektor Przedszkola nr 19