KADRA

KADRA

mgr Katarzyna Wiszkowska – dyrektor                                                                                                                            mgr Małgorzata Góra – wicedyrektor

GRUPA I
mgr Justyna Majchrzak – wychowawca                                                                                                                                  mgr Katarzyna Biada – nauczyciel
Izabella Markiewicz– pomoc nauczyciela
Małgorzata Kasprowicz – woźna oddziałowa

GRUPA II
mgr Olimpia Jankowska – wychowawca                                                                                                            mgr Natalia Stanoszek – nauczyciel                                                                                                                                      Ewa Stefańska – pomoc nauczyciela
Agata Rzepka – woźna oddziałowa

GRUPA III
mgr Katarzyna Musiał – wychowawca
Beata Grela – woźna oddziałowa

GRUPA IV
mgr Agnieszka Mazurowska-Górny – wychowawca                                                                                                            lic.Barbara Tramś – wychowawca
Ewa Rzepka– woźna oddziałowa

GRUPA V
mgr Patrycja Zięcik – wychowawca
Anna Krzyż – woźna oddziałowa

Grupa VI
mgr Iwona Myketyn – wychowawca
mgr Mirela Hanusek – nauczyciel                                                                                                                                            Jolanta Bąk – pomoc nauczyciela
Olga Winter – woźna oddziałowa

GRUPA VII
mgr Dorota Ziółkowska – wychowawca
mgr Patrycja Gola –  nauczyciel
Katarzyna Bocianowska – woźna oddziałowa

GRUPA VIII
mgr Monika Heimann  – wychowawca
Mariola Makolądra – woźna oddziałowa
mgr Katarzyna Wiszkowska – rytmika
mgr Magdalena Racis– logopeda
mgr Justyna Majchrzak – terapeuta                                                                                                                                    mgr Iwona Myketyn  – terapeuta
mgr Patrycja Zięcik – profilaktyka zdrowotna
mgr Barbara Piekarczyk – katecheta                                                                                                                                      mgr Joanna Rzemieniecka – zajęcia taneczne
Ewa Lata – intendent                                                                                                                                                                  Karina Blinda – pracownik pomocniczy

Barbara Banasik – szef kuchni
Krystyna Asztemborska – kucharka
Monika Gamoń – kucharka

Eugeniusz Foterek – dozorca
Darosław Zyska – dozorca
Tadeusz Kulczycki – konserwator

Rozmiar czcionki
Kolor